Star Krom
Star Krom Telefon
  • hepsibuarada starkrom
  • n11 starkrom
  • gittigidiyor starkrom

OR-PH 3015T

OR-PH 3015T resimiOR-PH 3015T resimiOR-PH 3015T resimiOR-PH 3015T resimiOR-PH 3015T resimiOR-PH 3015T resimi
OR-PH 3015T

OR-PH 3015T

Stok Kodu : 3015T
5

Koruyucu fiber lazer kesim makinesi , kesicinin güvenli, istikrarlı, verimli ve yüksek hassasiyetli çalışmasını sağlayan tamamen kapalı lazer koruyucu kapak, profesyonel sayısal kontrol kesme sistemi, üst düzey ithal parçalar ve sıkı montaj sürecini benimser. Bunun yanı sıra metal lazer kesici , aynı makinede sac ve boru kesimi gerçekleştirebilir. Yalnızca işleminizi daha güvenli hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda kesme verimliliğinizi de artırır.

 

Star Krom Telefon

GENEL ÖZELLİKLER

5. NESİL HAVACILIK TEKNOLOJİSİNE SAHİP ALÜMİNYUM ALAŞIMLI KÖPRÜ

Koruyucu fiber lazer kesme makinesi, kullanıcılara güçlü kesme yeteneği ve verimliliği sağlamak için tamamen kapalı lazer koruyucu kabin, zincir değişim platformu ve profesyonel CNC kesme sistemi kullanır. Aynı zamanda, en çok ithal edilen parçalar ve sıkı montaj süreci, makinenin güvenli, verimli ve yüksek hassasiyetli istikrarlı çalışmasını sağlar.

PARÇALI KUTU DAYANIKLI GÖVDE TASARIMI

Günümüzde kullanılan en üst düzey uçak teknolojisi gövde tasarımında ve yapım aşamasında kullanılmaktadır. Bu sayede gövde sağlamlık ve güç anlamında en üst seyivede olup çok uzun yıllar dayanıklılık göstermektedir.

HİDROLİK KALDIRMA PLATFORMU

Hidrolik kaldırma, platform mekanizmasının seviye sapmasını gerçek zamanlı olarak düzeltebilen, kesme alanındaki çalışma tezgahının tutarlı yüksekliğini sağlayan ve hızlı ve yüksek hassasiyetli kesim gerçekleştirebilen çok noktalı akıllı otomatik tesviye işlevi ile iyi manevra kabiliyetine sahiptir

SMART ZOOM LAZER KESİM KAFASI

Güç derecesi 6KW / 8KW; ZOOM oranı 1,2X-4,0X; Gerçek zamanlı durum izleme özelliğine sahip akıllı sensör teknolojisi; EtherCAT protokolü.

 

  • EtherCAT tabanlı iletişim ve kontrol.
  • Durumu izlemek için 4 renkli LED lambalar.
  • Işın spot boyutunun otomatik değişimi.
  • Optimize edilmiş optik konfigürasyon ve pürüzsüz gaz devresi.
  • Camı kapatmak için sürekli izleme.
  • Üst kapak camı, kolimasyon lensini daha fazla korumak için kullanılır.

 

TAMAMEN KAPALI KORUYUCU KABİN

Geniş 32 inç ekran ve entegre izleme ve çalıştırma tasarımı kullanıcılara en üst düzeyde deneyim sağlar;

Koruyucu kabin, operasyon sırasında makineyi durdurmadan makineyi izlemek için yerleşik bir kameraya sahiptir; bu, operatörün kesme işlemini gerçek zamanlı olarak gözlemlemesi için uygundur;

MAKSİMUM ESNEKLİK VE EN YÜKSEK VERİM

Kesme kafası ProCutter Zoom 2.0, minimum alanda maksimum ve esnek performans sağlar. 12 kW’a kadar lazer güçleri için her kalınlıktaki tüm malzemeler için mükemmel ışın üretir ve bu nedenle düz yatak sisteminiz için çok yönlüdür.

 

Kesme kafası ile hem kalite hem de hız açısından her zaman optimum proses sonuçlarını elde edersiniz. Kapsamlı hareket yolları ve lazer noktasının değişken büyütmesi sayesinde, her tür ve kalınlıktaki malzeme için optimum kesme ve delme işlemi ayarlanabilir. Sabit büyütmeli bir ürünle karşılaştırıldığında bu, bazı lazer kesim alanlarında %35’e varan hız avantajları sağlar. Kapsamlı hareket yolları, özellikle kalın malzemeleri işlerken avantajlıdır. Yeni süreçler kararlı bir şekilde uygulanabilir ve bileşenin mükemmel pürüzlülüğü ve kareliğiyle sonuçlanır.

MODÜLER TASARIM. MAKSİMUM ÇALIŞMA SÜRESİ

nLIGHT fiber lazerler maksimum çalışma süresi ve üretkenlik sağlar. Sektör lideri güvenilirliğe sahip tescilli bileşenlerimizden üretilmiştir. Modüler tasarımımız, kullanıcıların çalışır durumda kalması için bileşen düzeyinde

LAZER GÜÇ KAYNAĞI

Her bir lazerin gücü, özel kesim gereksinimlerine göre değiştirilebilir. Bu şekilde, bir makine çeşitli kesme gereksinimlerini karşılayabilir ve çok amaçlı etki elde edebilir.

LAZER GÜÇ KAYNAĞI

1000W ~ 6000W TEK MODÜL CW FİBER LAZER, yüksek elektro-optik dönüşüm verimliliği, kompakt boyut, iyi ışın kalitesi ve bakım gerektirmeyen yüksek güçlü bir fiber lazerdir.

Muadil ürünlere nazaran dayanıklı, kaliteli kesim, kolay servis, ürün yelpazesi ile birlikte makineye entegredir.

Teknik veri

mm inç
  OR-PH 3015T OR-PH 6025T
Çalışma alanı 3050 * 1530 mm 6050 * 2550 mm
Tüp uzunluğu 3m / 6m 3m / 6m
Konumlandırma Doğruluğu ± 0,03 mm ± 0,03 mm
Maksimum Hareket Hızı 140m / dak 140m / dak
Lazer Gücü 1000 w ~ 6000 w 1000 w ~ 6000 w
Maksimum Hızlanma 1.5G 1.5G

Lazer makinesi hangi malzemeleri kullanabilir?

 
 

 

 


etiketler

lazer kesim makineleri
,
lazer kesim makinesi imalat
,
makine imalat sanayi
,
lazer makinesi türkiye
,
oreee lazer türkiye
,
lazer makine satışı türkiye
,
italat
,