Star Krom
Star Krom Telefon
  • hepsibuarada starkrom
  • n11 starkrom
  • gittigidiyor starkrom

Referanslarımız

Star krom endüstri malzemesi olarak;sitemizde gördüğünüz ürünlerin yüzde 95 lik kısmı kendi imalatımızdır.Her türlü paslanmaz krom tezgah-tantuni tezgahı-otomatik dönerli künefe ocakları-soğutma ekipmanları ve bunlara ek olarak krom masa ayakları imalatı yapılmaktadır. Yerimizde krom olarak herşey bulunabilmekte üretilebilmekte ve ekomomik olarak temin edinilebilmektedir.Ülke ekonomisine katkıda bulunmak için anlaşmalı kargo şirketleriye yurtdışına devamlı krom ürün sevkiatı yapılabilmektedir.İsteğe bağlı ürünlerin üretimi projelendirerek müşterinin taleplerini ön görerek imalatını yapıp anlaşmalı kargomuzla dünyanın heryerine gönderebilmekteyiz.Karacabey Künefe ve Katmer Salonu İstanbul Kartal
Karacabey Künefe ve Katmer Salonu İstanbul Kartal

Künefe ocakları,çikolatalı lokma makinesi,su böreği ocakları,davlumbazlar,buzdolapları,evyeler,dik tip buzdolapları,raf bölümleri,tepsi ve servis arabaları vb. komple edestriyel mutfak ekipmanları işi anahtar teslim olarak imalatı yapılmış ve teslim edilmiştir.

İNCELE
Örnek Daire Paslanmaz Masa Ayakları Çalışması
Örnek Daire Paslanmaz Masa Ayakları Çalışması

Üretimini yaptığımız paslanmaz masa ayakları ve sehpa,diresuar bölümü çalışmalarını sunmaktayız.

İNCELE
Bağdat Resturant
Bağdat Resturant

Mersin Bağdat restaurant servis,dağıtım bölümü ve endüstriyel mutfak ekipmanları bölümü yenilenmesi.

İNCELE
Memoş Tantuni
Memoş Tantuni

Memoş tantuni bütün şubelerin özel üretim tantuni tezgahlarını ve endüstriyel mutfak ekipmanlarını imalatı yapılıp teslim edilmiştir. Memoş tantuni istanbul ataşehir-memoş tantuni istanbul emar-memoş tantuni ankara-memoş tantuni mezitli-memoş tantuni pozcu-memoş tantuni merkez şube lerin bütün endüstriyel mutfak ekipmanları ve endüstiyel özel yapım tantuni tezgahları kendi bünyemizde imalatı yapılmıştır.

İNCELE
Teyzeoğlu Tesisleri
Teyzeoğlu Tesisleri

Mersin Konya otobanı üzerinde bulunan otobüslerin ve kamyoncuların uğrak mekanı olan Teyzeoğlu Dinlenme tesisinin büyün endüstriyel mutfak ekipmanları-buzdolapları-soğuk oda rafları ve soğuk odalar-yemek teşhir bölümü self servis bankoları-kebap ocakları-çalışma tezgagları-doğrama bölümü-hamur yoğurma bekletme ve pişirme bölümleri-üst mermer alt krom tezgahlar-krom mutfak gereçleri ve el aletleri-doğrama tahtaları ve et soğutma bölümleri vb birçok endüstriyel mutfak ekipmanları işinin tamamı kendi bünyemizde imalatı yapılmıştır.

İNCELE
Akdeniz Bölge Komutanlığı Anamur
Akdeniz Bölge Komutanlığı Anamur

Komple endüstriyel mutfak ekipmanları ve yemek teşhir bölümleri,soğutma bölümleri,mutfak gereçleri bölümleri projesi-imalatı ve montajı yapılmış durumdadır.

İNCELE
Gökşen Hanım Ev Çalışmamız Tokat
Gökşen Hanım Ev Çalışmamız Tokat

Çift kişilik yatak,yatak başı,yan berjerler,dresuar ve yatak önü oturma koltuğu çalışmamız.

İNCELE

Özel fiyatlar için mutlaka formu doldurunuz.