Star Krom
Star Krom Telefon
  • hepsibuarada starkrom
  • n11 starkrom
  • gittigidiyor starkrom

Kırmızı Dekorlu Elektrikli Tantuni Tezgahı

Kırmızı Dekorlu Elektrikli Tantuni Tezgahı resimiKırmızı Dekorlu Elektrikli Tantuni Tezgahı resimi
Kırmızı Dekorlu Elektrikli Tantuni Tezgahı

Kırmızı Dekorlu Elektrikli Tantuni Tezgahı

Stok Kodu : TT-43
5

Tantuni tezgahı incelik isteyen be şekildede görüldügü gibi genelde iki tepsiyle calısılan, alttan ısıtmalı olarak,davlumbazlı olarak, daha önce haşlan ve hazırlanmış etlerin bu tepsilerde orantılu olarak kavrulmasından dolayı çıkan lezzetin adı tantunidir. 

Star Krom Telefon
CE BelgesiYok
Kırmızı DekorVar
DavlumbazYok
Tepsi AdediÇift Tepsili
Isı KaynağıElektrik

Tantuni tezgahı incelik isteyen be şekildede görüldügü gibi genelde iki tepsiyle calısılan, alttan ısıtmalı olarak,davlumbazlı olarak, daha önce haşlan ve hazırlanmış etlerin bu tepsilerde orantılu olarak kavrulmasından dolayı çıkan lezzetin adı tantunidir. Mersine has olarak yapılan tantuniler tantuni tezgahlarında yapılması gerektirir. Kulllanım kolaylıgı,işin pıraktikleşmesi ve kolay kullanım kullanımı servis hızlılığı ve lezzeti yakalamak için mutlaka tantuni tezgahları kullanılmaktadır. Her yörenin kendine has olan gıdaürünlerini mutlaka o yörede yemek gereklidir ve başka şehirlerde bu tarz yörelere ait ürünleri satmak veya sergilemek isteyen şahısların bu yörelerden bu lezzet guruplarından tattırmak istiyorsa müsterilerine mutlaka bulundugu yöreden tantuni tezgahlarını veya tatnuni ocaklarını bu tarz yerlerden almaları çok uygundur. Alındıgı zaman hertürlü bilgi beceri püf noktalar bu ustalar tarafından müsterilerine izah edilerek satılır. 

 

Tantuni tezgahının ölçüleri 200*90*85h şeklindedir. Endüstriyel mutfak ekipmanları imalatında kullanılan tantuni tezgahları tantuni ocakları firmamız bünyesinde yapılmaktadır. Resimde gördügümüz tantuni tezgahında 60 lık tepsi kullanılmış olup ocak kısmında plot sistem kullanılmaktadır. Endüstriyel tantuni tezgahı,endüstriyel tantuni ocağının ön tarafında dekotif desenler verilmiş olup paslanma ve çürümeye karsı sınırsız garanti içermektedir. Enndüstriyel tantuni tezghının ön tarafına kızmızı desen verilmil olup istenilmesi durumunda farklı desenlerde verilebilmektedir. Tantuni ocağının üst bölümündeki öksürüklük kısmının boyu 15 cm dir aynı zamanda içe dogru es verilerek tantuni ocağına tantuni tezgahına efek verilmiştir. 

  • Yurt dışına ve türkiye içinde gönderdiğimiz tantuni tezgahları ve endüstriyel mutfak ekipmanları firma garantimiz altında olmaktadır.
  • Yurt dışına gönderim hizmetleri tamamıyla bizim tarafımızdan sağlanamakta olup gümrük ve ihraç bölümlerini kendi bünyemizde sağlamaktayız.
  • Yurt dışı ve türkiyeye gönderdiğimiz ürünler anlaşmalı kargo ile gönderilmekte olup son derece ekonomik olarak gönderim sağlamaktayız.
  • Hertürlü ürün bilgisi almak konusunda bizi arayın ve size yardımcı olalım.

etiketler

tantunitezgahı
,
elektriklitezgah
,
elektriklitantunitezgahı
,
kırmızıdekorlutezgah
,
starkrom
,
starkromelektriklitantunitezgahı
,