Star Krom
Star Krom Telefon
  • hepsibuarada starkrom
  • n11 starkrom
  • gittigidiyor starkrom

Çift Tepsili Salat barlı Tantuni Tezgahı

Çift Tepsili Salat barlı Tantuni Tezgahı resimiÇift Tepsili Salat barlı Tantuni Tezgahı resimiÇift Tepsili Salat barlı Tantuni Tezgahı resimiÇift Tepsili Salat barlı Tantuni Tezgahı resimi
Çift Tepsili Salat barlı Tantuni Tezgahı

Çift Tepsili Salat barlı Tantuni Tezgahı

Stok Kodu : TT-46
5

  • Endüstriyel mutfak ekipmanları mersin'öncü firmarsı STAR KROM ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI firmamızda yapılan iki tepsili doğal gazlı mavi dekorasti tesenli tantuni tezgahı 290 cm uzunlugunda 90 cm eninde 90 cm yüksekliğinde olarak imal edilebilmektedir. 

Star Krom Telefon
CE BelgesiVar
Kırmızı DekorYok
DavlumbazVar
Tepsi AdediÇift Tepsili
  • Endüstriyel mutfak ekipmanları mersin'öncü firmarsı STAR KROM ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI firmamızda yapılan iki tepsili doğal gazlı mavi dekorasti tesenli tantuni tezgahı 270 cm uzunlugunda 90 cm eninde 90 cm yüksekliğinde olarak imal edilebilmektedir. İki tepsili olarak imal edilen tantuni tezgahında Q90 cm çapında aluminyum tantuni tepsisi kullanılmaktadır. Tantuni tezgahı üst tarafı sırtlıksız imal edilmiş olup boylu boyuna tenperli cam takılmaktadır. Tenperli camlı tantuni tezgahının ocakları ve tesisitı CE belkesine uyumlu olarak imal edilmiş olup doğalgazda kullananlar için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. CE uyumlu tantuni tezgahının üst tarafında salatbar yapılmış olup salatasını ve bahartını kullanan usta çok rahat kullanmaktadır ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Salatbarlı tantuni ocağının ustanın bulundugu tarafta taban rafı mevcut olup sağ ve sol tarafta orta raf mevcuttur. İki tepsili tantuni ocağının ön tarafında mavi desen kukkanılmış olup 16 lık krom boruyla dekoratif desen verilmektedir. Ankaraya imal edip gönderdigiğimiz tantuni tezgahı türkiye ve dünyaın heryerine gönderilmektedir.

etiketler