Star Krom
Star Krom Telefon
  • hepsibuarada starkrom
  • n11 starkrom
  • gittigidiyor starkrom

Künefe Pişirme Ocağı Otomatik Dönerli 15

Künefe Pişirme Ocağı Otomatik Dönerli 15 resimiKünefe Pişirme Ocağı Otomatik Dönerli 15 resimiKünefe Pişirme Ocağı Otomatik Dönerli 15 resimi
Künefe Pişirme Ocağı Otomatik Dönerli 15

Künefe Pişirme Ocağı Otomatik Dönerli 15

Stok Kodu : KO-89
5

Künefe pişirme makinesi komple paslanmaz kroms sacdan imal edilmiş olup paslanma ve çürüme yapmamaktadır. Künefe pişirim makinesi otomatik dönerli olarak imalatı yapılmış olup otomatik olarak dönüş sağlamaktadır. 

Star Krom Telefon

Künefe pişirme makinesi komple paslanmaz kroms sacdan imal edilmiş olup paslanma ve çürüme yapmamaktadır. Künefe pişirim makinesi otomatik dönerli olarak imalatı yapılmış olup otomatik olarak dönüş sağlamaktadır. Künefe pişirim makinesi 15 adet tek (15 cm künefe tepsisi);4 adet 4 porsiyonluk(28 cm künefe tepsisi);1 adet 50 cm künefe tepsisi kullnılmıştır. Künefe makinesi 2 adet motor kullanılmış olup istenilmesi durumunda kademe kademe çalışabilmketedir. Künefe makinasının iç bölümüne ithal kırmızı led lamba döşenmiş olup kullanılacak ürüne şıklık katmaktadır. Künefe makinesinin ön ve yan bölümleri gold krom sarı sac kullanılmış ve dekor verilmiştir. Künefe makinesinin alt bölümlerine istik tavaları ilave edilmiş ve aşşağı gelecek yerlerde temizlik esas alınmıştır. Künefe makinesinin ölçüleri 240*80*30h ölçülerinde imalatı yapılmıştır.


etiketler

test
,