Star Krom
Star Krom Telefon
  • hepsibuarada starkrom
  • n11 starkrom
  • gittigidiyor starkrom

Çift Tepsili Tantuni Tezgahı

Çift Tepsili Tantuni Tezgahı resimiÇift Tepsili Tantuni Tezgahı resimi
Çift Tepsili Tantuni Tezgahı

Çift Tepsili Tantuni Tezgahı

Stok Kodu : TT-13
5

Tantuni tezgahı görüldügü gibi tam takım komple paslanmaz krom sacdan üretilmiştir.Ce belgeli tantuni tezgahının paslanmaz sacları komple 304 kalite krom sacdan imal edilmiş olup paslanma ve çürümeye karşı sınırsız garantilidir.

Star Krom Telefon
CE BelgesiVar
Kırmızı DekorYok
DavlumbazYok
Tepsi AdediÇift Tepsili
Isı KaynağıDoğalgaz

Tantuni tezgahı görüldügü gibi tam takım komple paslanmaz krom sacdan üretilmiştir.Ce belgeli tantuni tezgahının paslanmaz sacları komple 304 kalite krom sacdan imal edilmiş olup paslanma ve çürümeye karşı sınırsız garantilidir.Tantuni tezgahının üst tablası 1.5 mm kalınlığında krom sacdan üretilmiş olup ısıyı görüdgü zaman şişme yapmamasına göre tasarlanmıştır. Ce belgeli tantuni tezgahının üst salat bar kısmı gömme yapılmış olup alt taraftan izolasyon yapılmış ve ısıyı içeriye kısıma vurması engellenmiştir. İzolasyon kısmında ise yün elyaf ve izocam kullanılmışıtr 5 cm kalınlığında.

CE belgeli doğalgazlı tantuni tezgahının ocakları plot sistem imal edilmiş olup ocak kısımlarında mum ışığı büyüklüğünde devamlı ateş yanmakta ve bu ateş davanın orta kısmını sıcak tutmakta ve aynı zamanda devamlı ocak yanmasını engelleyerek tüpten tasrruf sağlamaktadır. Ce belgeli tantuni ocağının tamamında uygulanan emniyet ventil sistemi uygulanmış ve olası ocağın sönmesi durumunda gazı otomatikman  söndürecek ECA musluk kullanmışmıstır


etiketler

test
,