Star Krom
Star Krom Telefon
  • hepsibuarada starkrom
  • n11 starkrom
  • gittigidiyor starkrom

İki Tepsili ve Dolaplı Tantuni Ocağı

İki Tepsili ve Dolaplı Tantuni Ocağı  resimiİki Tepsili ve Dolaplı Tantuni Ocağı  resimiİki Tepsili ve Dolaplı Tantuni Ocağı  resimi
İki Tepsili ve Dolaplı Tantuni Ocağı

İki Tepsili ve Dolaplı Tantuni Ocağı

Stok Kodu : TT-48
5

İki Tepsili Tantuni Ocağı Dolaplı;Endüstriyel mutfak ekipmanları imalatı yapan firmamız tarafından yapılan iki tepsili dolaplı paslanmaz tantuni tezgahı komple krom sacdan imal edilmiş olup paslanma ve çürüme yapmamaktadır.

Star Krom Telefon
CE BelgesiYok
Kırmızı DekorYok
DavlumbazYok
Tepsi AdediÇift Tepsili
Isı KaynağıElektrik

İki Tepsili Tantuni Ocağı Dolaplı;Endüstriyel mutfak ekipmanları imalatı yapan firmamız tarafından yapılan iki tepsili dolaplı paslanmaz tantuni tezgahı komple krom sacdan imal edilmiş olup paslanma ve çürüme yapmamaktadır. Endüstriyel yemek satışında kullanılan tantuni tezgahları imal eden firmamız tarafından yapılan iki tepsili tantuni ocağının ön tarafı dekorayonsuz yapılmış olup ve ustanın bulunma tarafında çekmeli kapak ilave edilmiştir. Tantuni ocağının içerisinde çok büyük alan bırakılmış olup kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Endüstriyel tantuni tezgahları imalatı yapan firmamız istenilen ebatlarda istenilen ölçülerde tantuni tezgahlarının imalatını yapıp başta türkiye olmak üzere dünyanın birçok yerine gönderilmektedir. 

 


etiketler

test
,